| Vlad_8362 a întrebat:

Daca fumez mai creste penisul? raspunsuri serioase, nu ca utilizatorul,, Buda". funda big grin

Răspuns Câştigător
| RXN a răspuns:

Mama,ce dita' penisul aveam eu acum daca era adevarata chestia asta...Probabil imi crestea invers si puteam spune ca barbatia mea e in interior.

Nu,draga Vlad,nu-ti creste de la tutun,dimpotriva, creste riscul sa nu mai ai ce face cu el la un moment dat, dar asta depinde de fiecare om in parte.Penisul lasa-l, ca o sa creasca si fara sa te uiti la el pana la 20-21 de ani.

8 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Chiar nu stii dezavantajele fumatului? In orice caz, decat sa te apuci de fumat, mai bine trage-ti un pumn in ousoare.

| Dash a răspuns:

Adevarul este ca penisul iti va creste (in lungime/grosime) odata cu varsta (pana la 21 de ani). Dar daca fumezi mult si de la o varsta frageda vei deveni impotent adica penisul nu ti se va mai "scula" big grin

Sper c-ai inteles!

| foxi a răspuns:

Mare analfabet!

| Papusik a răspuns:

De crescut creste.

Dar daca fumezi de la o varsta frageda si fumezi mult vei fi ipotent.
Adica penisul nu va mai fi in starea de erectie (sculat ).

| βǿβǿ a răspuns:

Eu cunosc un baiat.
are 15 ani.
fumeaza.
si de la 1.75 are 1.70

acum nu stiu daca i`a crestut decat fumeaza, sau nu laughing

| iLOVEquestions a răspuns:

Doamne fereste...ce intrebari!

| Hollywood a răspuns:

Daca era asa... fumau toti barbatii laughing, si creste si singur tipu'laughing deci nu
opinia mea... funda big grin

| hydrocare a răspuns:

Problema e penisul nu cancerul pulmonar... Inteligent.