| Elena_6335 a întrebat:

am si eu o intrebare, ce sa fac, de la un timp adorm foarte greu, ceea ce inainte rareori mi se intimpla, vreau sa dorm si nu pot? :-( ajutati-ma va rog, mersi...

Răspuns Câştigător
| Jeny1 a răspuns:

Elena, se pare că ești supusă unui stres. Poate părea paradoxal dar dacă nu te odihnești destul, nu poți adormi ușor. Poate un ceai de tei cu puțină miere, înainte de a merge la culcare te-ar putea ajuta.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa faceam si eu intr'un timp.umblam prin casa pe la 5 dimineata parca eram fantoma. Fa si u mai mult sport sa fii obosita si un cheai mereu ajutawinking