| eddyeddy5 a întrebat:

Daca sufar de fimoza si o sa ma operez, voi putea intretine relatii sexuale dupa operatie? Adica, nu chiar dupa operatie, ma refer dupa o luna gen.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| lastOne a răspuns:

Asta depinde de viteaza cu care se vindeca organismul tau... gen.

| minrest a răspuns:

Tocmai ăsta e și ideea.

| 400B a răspuns:

Da normal ca poti, o sa fii okay. O sa iti zica dupa operatie cat timp nu o sa poti sa intretii relatii sexuale.