| Printzess a întrebat:

Daca te internezi in perioada asta de viroza in spital. poti sa iei alte bolistraight face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

În spitalele de stat se iau boli dintotdeauna din cauza condițiilor precare, a instrumentelor cică "sterilizate", a toaletelor jalnice, a personalului neglijent, și așa mai departe. De preferat este să mergi la o clinică privată. Iar dacă ți se recomandă un tratament care necesită internare, mai bine faci o internare ambulatorie, care îți permite să mergi acasă, și să vii la spital doar când e nevoie să faci tratamentul/injecția, etc.

| adriangabor92 a răspuns:

Da

| Ervin a răspuns:

Normal că e posibil. doar e spitalul straight face

| Onutsu a răspuns:

Foarte usor.Mai ales ca stiam doar cat de "sigure" sunt spitalele din Romania.Iti sugerez sa nu te inernezi in spital, caci e mult mai rau. Oamenii pleaca mai bolnavi de acolo. Sper sa faci o alegere corecta, fiindu-ti cat mai binehappySucces.

| lyaa a răspuns:

Nu stiuthinking consulta un medic, dar dc sad?

| Kernyng a răspuns:

Daca ai grija de tine si nu te duci langa toti cei bolnavi care vezi ca tusesc... nu iei boala dar dacate duci langa iei o sa ai boala asigurat.

| gandacel_8819 a răspuns:

Normal