| Suntopisica a întrebat:

Sper sa nu radeti sau sa sa nu va speriati de intrebarea mea:
Te poti interna intr-un spital de nebuni daca tu esti complet sanatos? (Adica doar sa te internezi sa stai pe acolo cat timp vrei)
As dori niste raspunsuri serioase
FUNDA

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intrenarea intr-un spital de nebuni se poate face numai dupa ce exista un dosar serios de analize medicale, care sa-ti ateste nebunia si internare acceptata, de un medic /sau o comisie de medici care sa confirme diagnosticul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Faptul ca iti doresti asta denota ca nu esti chiar sanatoasa

| Suntopisica explică (pentru suntserios):

Pai chiar imi doresc sa ma inscriu acolo... asta nu inseamna ca sunt nebuna, cred.

| munteanuionvictor a răspuns:

De ce vrei să stai acolo?

| Suntopisica explică (pentru munteanuionvictor):

Cred ca m-ar inspira mult acel loc... Nu stiu... mereu mi-a placut sa vad nebunia