| Mariosifnaf a întrebat:

Dacă vreau sa fac o schimbare a sexului este o alegere de a-ți lasa organul genital original?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, la borcan, ca zacusca. Ce intelegi tu prin schimbare?
Ce intrebare stupidă!

| anonim_4396 a răspuns (pentru darrio2007):

Spune-i sa faca mai multe borcane sa aiba si la anul

| Violleta2022 a răspuns:

Daca esti hermafrodit si ai ambele organe genitale, poti face operatie chirurgicala a unui dintre ele, pastrandu-l pe cel cu care te identifici tu ca persoana.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu prea.

| doctorandus a răspuns:

Dap, atunci pur și simplu nu ai nevoie de chirurgie. Se rezolvă doar cu hormoni.

| johnnny123 a răspuns:

Păi dacă-ți lași organul genital original, în ce constă schimbarea sexului?

| ReddY25 a răspuns:

Mare ti-e grădina Doamne

| StrongHeart a răspuns:

Doamne Dumnezeule Mare.

| blackann a răspuns:

Invata intai macar sa vorbesti si sa scrii inainte sa-ti schimbi sexul. rolling on the floor

| blackann a răspuns (pentru blackann):

Sunt multe proaste, nu de alta...nu ne mai trebuie una in plus. Hibrida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai intrebari mirobolante aici pe TPU.
Pai daca faci schimbare de sex iti indeparteaza organul genital, poate sa il pastrezi in borcan sa te uiti la el laughing