| JvLk a întrebat:

Davidoff slim sau gold? Sau dunhill negru? Ps:sunt fata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Dunhill negru nu, sunt tari, iti recomand Davidoff gold sau Dunhill albastru.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
nu iti recomand sa fumezi nicidecum si niciodata, ci iti recomand sa te lasi de fumat pentru ca este un pacat inaintea lui Dumnezeu si poti face cancer pulmonar si imbatranire prematura.
O zi buna.

| fadnox a răspuns:

Asa-i, mahoarca se alege in functie de sex, ce propui in caz de neutralitate?
... buna categorie

| StefanKogut a răspuns:

None!

| Love4Music a răspuns:

Nicorette daca nu e prea tarziu.
Tigarile sunt o prostie, am incercat si am constata ca issi rele la gust si daunatoare sanatatii, si atunci care e rostul?

| JvKl a răspuns:

Slim