| iLuzye a întrebat:

De 2 saptamani am stari continue de oboseala, ameteli, lipsa de energie, o letargie asa. De ieri bagai Supradyn, mananc de ceva vreme multe fructe, am inceput sa fac si miscare, incerc sa dorm cat pot (desi mai mult de 8 ore intr-o zi nu reusesc), dar degeaba. Care ar putea fi cauzele?
(pot da si alte detalii daca e cazul)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Esti fata sau baiat?
Ar trebui totusi sa consulti medicul pentru niste analize, poate sunt niste probleme cu tensiunea, o anemie.
Te pup!

| iLuzye explică (pentru anonim_4396):

Fata, 19 ani... Analize mi-am facut in primavara si doar colesterolul si glicemia le aveam micute. Probleme cu tensiunea de obicei n-am, doar puls marit.