| Eu18 a întrebat:

De 2 zile ma doare genunchiu stang cand il indoi sau alerg.Nu m-am lovit deloc. de la ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Damasc a răspuns:

O intindere a muschilor cel mai mult probabil, ai facut vreo miscare brusca, cateva exercitii si trece daca e asta.

| kicsihari23 a răspuns:

Probabil ca ai suferit o entorsa(adica ligamentele tale s-au rasucit, nu e grav). Probabil ca ai calcat stramb sau ceva de genu, du-te la doctor sa fi sigur. Daca ai noroc nu o sa-ti puna ghips.winking.

| Holyman a răspuns:

Cred ca ai facut intindere! Sincer si mie mi s-a intamplat o sa treaca in cel mult 2 saptamani! La mine atat a durat!