| CristiCryssu a întrebat:

De 4 zile tusesc des, am febra dar nu foarte mare si am o oarecare ameteala cand stau in picioare, dar nu e grav+secretii nazale apoase, astazi cu putin sange, de asemenea ma simt obosit mai mereu, cu o stare generala proasta.As vrea sa stiu ce pot lua sa imi treaca mai repede?(nu am dureri musculare, etc.)

La 7, 8 ani am fost cauterizat la nara stanga, sangele care mi-a curs azi fiind din cea dreapta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| perfusion a răspuns:

Este gripa in toata tara. Du-te la un medic.