| eliza7943 a întrebat:

De 5 zile m-a tras curentul...îmi curge un ochi și mi s-a strâmbat puțin gura.
Am luat Nurofen Forte, ce pot sa mai fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Am luat Nurofen Forte, ce pot sa mai fac?"

așteaptă să-și facă efectul

| Comunity a răspuns (pentru sierra1):

Cate ai luat si la cat timp?

| Comunity a răspuns (pentru Comunity):

Ma gandeam ca ma intrebi pe mine, scuze happy

| sierra1 a răspuns (pentru Comunity):

Ok

| eliza7943 explică (pentru sierra1):

De 5 zile iau și nu își face efectul

| sierra1 a răspuns (pentru eliza7943):

Medicul de familie ce zice?

| Comunity a răspuns:

Las-o mai moale cu pastilele, sincer. Poti sa iti faci mai mult rau decat bine. Mergi cat mai rapid la medicul de familie ca sa iti ai foaia de trimitere si mergi la un cabinet ORL!