| Editzelu a întrebat:

De cateva zile am niste simptome exacte ca cei infestati cu virusul HIV.
Am avut o problema la WC si n-aveam cu ce ma sterge si am fost in baia fetelor din greseala.
Acolo m-am sters dupa ce am terminat treaba mare cu un servetel folosit.
E posibil sa fie din cauza aia.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

De la servetel nu are cum sa fie. Hiv-ul se ia doar prin contact sexual neprotejat, sange (de exemplu prin transfuzii) sau de la mama la fetus. Daca nu te simti mai bine in cateva zile, du-te la medic sa te linistesti. Oricum din cate stiu eu sida nu are simptome specifice. deci pot fi multe alte boli, sau doar efectul autosugestiei happy

| Editzelu explică (pentru BiuL):

Multumesc de raspuns! Mia trecut oricumhappy
Deabia acum am vazut raspunsul(n-am mai intrat de mult):*

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prin servetelul folosit luai boala daca sangele era inca umed si avea virusul, dar nu ai procedat bine deloc mai bine fugeai acasa fara sa te stergi decat sa tragi o sperietura sora cu moartea si acum cine stie daca esti infectat sau nu ori ai alta boala.