| AdrianaIepuras8 a întrebat:

Sunt băiat și acum câteva zile am făcut dragoste cu iubita mea, am folosit prezervativ și chiar dacă am folosit nu mi-am dat drumul în ea și după cea mi-am dat m-am șters cu șervețel și am pus altul și l-am folosit cum trebuie, dar după ce am pus mana pe șervețel chiar dacă nu aveam nimic pe mana i-am băgat degetul. E posibil sa rămână gravida?
Nu știu sa ma exprim, sper ca ați înțeles.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Atata teoretic cat si practic in situatia prezentata posibilitatea sa se poata forma o sarcinii a fost in proportie de prste 99, 99% IMPOSIBILA, chiar si in cvazul in care iubita ta in acel moment ar fi fost in una din zilele perioadei fertile reale a ciclului menstrual. Multa sanatate!

| AdrianaIepuras8 explică (pentru corbulalbrosu):

Am uitat sa menționez ca ciclul ei a început pe 29 ianuarie..mulțumesc

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu.

| Emilian65 a răspuns:

Nu poata sa ramana gravida daca nu ai avut sperma pe deget.

| Sofer a răspuns:

Nu rămâne man gravidă.

| AdrianaIepuras8 explică (pentru Sofer):

Și dacă s-a rupt prezervativul chiar dacă nu aveam nimic pe ea?

| M1994 a răspuns:

Nu rămâne stai liniștit