| anonim_4396 a întrebat:

De câteva zile mi-au apărut niște bubițe roșii pe spate. Am fost la farmacie și mi-au dat Baneocin, din câte văd s-au mai uscat, dar tot se văd. Ceva idei? Nu pot purta ceva cu spatele gol, fiindcă se văd ca naiba.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Miau1617 a răspuns:

Buna Anastasia! Bubitele acelea cred ca sunt de la caldura! Si mie mi s-au facut pe spate si maini! Cel mai bine ar fi sa iti suni medicul de familie si sa ii raportezi ce ti s-a intamplat si ce simptome ai! Si cred ca cel mai bine ar fi sa le lasi in pace ca se vor usca si vor cadea singure! Daca le rupi e posibil sa iti ramana semn! Bafta! Fundita, te rog? happy