| anonim_4396 a întrebat:

De ce când mă încordez îmi tremură mâna?
P.S.Am făcut un skanderberg cu un băiat și după ce m-a dat îmi tremura tare mâna!
Ce pot să fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Iti tremura pentru ca ai incordat-o asa de mult...o sa-ti treaca, nu vei muri, stai calm.(mana tremura in mod normal cand sta incordata, daca nu stiai)

| aramnicolae a răspuns:

Inseamna ca ti-ai luxato.DU-te de urgenta la spital