| NoNameNoName a întrebat:

De ce cand mananc sau beau, vomit totul? Si ma doare ingrozitor burta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi promblema.Du-te la doctor.Iti va da un tratament.Eu fomitam biscuiti(chiar si lapte).

14 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Apendicita

| Xtadelo a răspuns:

Intrebarea e daca te doare burta? confused laughing
Care e intrebarea? laughing

| NoNameNoName explică (pentru Xtadelo):

Daca nu ai degand sa ajuti, nu ajuta. Dar nu-ti bate joc. Ok?

| Xtadelo a răspuns (pentru NoNameNoName):

Nu imi bat joc, ok? Dar vad ca stai mai prost cu limba romana si din "intrebarea " pe care ai pus'o nu se intelege nimic. happy

| NoNameNoName explică (pentru Xtadelo):

Daca nu stii sa citesti e strict Problema ta.

| Xtadelo a răspuns (pentru NoNameNoName):

Nu stiu sa citesc? laughing Tu nu stii sa scrii!

| NoNameNoName explică (pentru Xtadelo):

Nu am chef de cearta da!?!
Asa ca taci!
Eu stiu sa scriu, si, scriu cum vreau.
Nu e treaba ta!

| Xtadelo a răspuns (pentru NoNameNoName):

Da se vede ca stii sa scrii laughing rolling on the floor
Nu inteleg ce vrei sa demonstrezi... dupa ce ca habar nu ai sa scrii mai faci si pe desteapta oh go on
Mai bine o lasam asa ca vad ca nu am cu cinehee hee
O seara frumoasa iti urez! happy

| NoNameNoName explică (pentru Xtadelo):

Scriu cum vreau am zis si lasa-ma ma in pace ca ma calci pe nervi!

| Empathizer a răspuns:

Ai o tulburare digestiva. Mergi la medic, ca sa afli despre ce e vorba si sa te poti trata corect.

| vlad89c a răspuns:

Cel mai probabil ai facut o insolatie, sau o toxi infectie alimentara, du-te la spital, la urgente, acolo o sa te trateze imediat; nu astepta pana o sa se complice treaba.
Succes!

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Nu stiu de ce...pentru ca te-ai inbolnavit de aceea.Du-te la un medic...

Succeswinking