| împreunăfacembine a întrebat:

De ce de fiecare data cand fumez ma ametesc de cap si mi-e rau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiindcă atunci când fumezi ai lipsă de oxigen.

| împreunăfacembine explică (pentru sadrian46):

Si cum fac sa nu mi se mai intample asta?

| sadrian46 a răspuns (pentru împreunăfacembine):

Să nu fumezi.

| împreunăfacembine explică (pentru sadrian46):

Si o alta modalitate?

| sadrian46 a răspuns (pentru împreunăfacembine):

Să nu tragi fumul în piept.
Să tragi din țigară mai rar, nu un fum după altul.
Să treci la țigara electronică.