| maya a întrebat:

De ce ma dor sfarcurile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sindromul premenstrual sau mergi la medicul de familie pentru mai multe detalii.
Sănătate.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

Ori e sindromul premenstrual, dupa cum spunea si Legiuitoarea... ori poate fi de la ceva medicamente(ai luat cumva pilula de a doua zi?)

| Irina a răspuns:

Completez la cele spuse de mai sus ca si in cazul unei sarcini te dor sfarcurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite ca si pe mine ma dor? la mine inainte sa am ciclu e normal?