| Skylerx a întrebat:

De ce mereu cand pun mana pe mouse si stau ceva timp la computer sau laptop imi amorteste? E ceva grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| tyana a răspuns:

Daca iti tii mana nemiscata prea mult timp, e normal ca ea sa iti amorteasca si sa o simti astfel.Incearca sa vezi daca si in alte situatii mai simti acest lucru si abia atunci sa iti faci griji.

4 răspunsuri:
| avoncosmeticecoordonator a răspuns:

Schimba pozitia mainii din cand in cand laughing

| Alpha13 a răspuns:

Depinde cum tii mana, poate o tii prea mult, nu o misti etc.

| mihainicula a răspuns:

Nu, la unele mausuri e asa depinde ce plastic are.

| MrGeo1975 a răspuns:

Da, este. Cauzele: 1. Stai prea mult la calculator. 2. Ai probleme de sanatate, merci la doctor.