| Matianu_Stefan_1996 a întrebat:

De ce nu ma ingras? P.S : mananc toata ziua crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca probabil esti un ectomorf. Cauta pe net ce inseamna, caci sunt convins ca nu stii.

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Pentru că ești încă în creștere. Bucură-te de perioada asta cât încă o mai ai. După te vei îngrășa foarte ușor și vei plânge după vremurile astea.

| Matianu_Stefan_1996 explică:

Si apropo, mananc toata ziua pentru ca mi se face foamehappy

| denisuka75 a răspuns:

Depinde de organismul fiecarui om. Nu ar trebui sa te fortezi sa mananci mult pentru a te ingrasa, pentru ca mai rau iti vei face.