| dara33 a întrebat:

Daca mananc toata ziua numai struguri negri si albi....ma ingras? nu mai mananc nimic altceva. cam cat ar trebui sa consum sa nu ma ingras? funda.

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Organismul tau are nevoie si de altceva, nu numai de struguri. Poate sa-ti si cresca glicemia.

| mihaelaic a răspuns:

Imposibil! Nu te poţi îngrăşa de la struguri! Nu vei vedea niciodată un om care s-a îngrăşat de la fructe. Poţi mânca toată ziua numai struguri şi nu te vei îngrăşa. Ba dimpotrivă, vei slăbi şi vei slăbi mult, în cazul în care eşti plinuţă. Şi nu este nici nesănătos, cum spun mulţi, dacă doreşti poţi căuta pe internet să vezi că există cură cu struguri (omul mănâncă doar struguri în timpul curei) pentru vindecarea CANCERULUI! Şi funcţionează. Or, dacă un astfel de aliment poate elimina cancerul din organism, atunci gândeşte-te câte minuni poate face şi în interiorul corpului tău. Acum este toamnă, bucură-te de ce îţi oferă natura şi te vei bucura de sănătate! Uită de junkfood, mâncarea gunoi, care te îmbolnăveşte.