| anonim_4396 a întrebat:

De ce oamenii se omoară între ei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

La fel ca animalele pentru teritoriu/suprematie/control/invidie/procreare/resurse intr-un cuvant dominatie.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Din cauza urii intre ei.

| miTzuliK93 a răspuns:

N-as avea timpul sau rabdarea necesara sa-ti raspund la intrebare, desi mi-ar placea.

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

De tergent!

| LenoreVoldaren a răspuns:

Eu nu am răspuns la întrebarea zilei pe ask laughing

| SimonaSimona01 a răspuns:

Buna intrebarea de pe ask laughing)... Oameni se omoara intre ei din ura, razbunare si cruzime.

| Mediocre a răspuns:

Suntem prea multi, religie, neajusuri, egoism,...

| RoGaming a răspuns:

In principal de invidie happy Dar nu inteleg ce are intrebarea aceasta cu sanatatea? happy

| Luci32 a răspuns:

Pai nu se omoara daca ar fi asa pentru-ca sunt dusmani, rivali etc.

| Ionutzz123 a răspuns:

Nu le mai plac libertatea

| Horiatud a răspuns:

De nebuni!