| mirunaaa96 a întrebat:

De ceva timp,de fiecare data cand ma duc sa fac dus si ma dezbrac,ma ia o durere de rinichi de nici nu pot sa ma misc, uneori si plang de durere. I s-a intamplat cuiva asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil e vorba de pietre la rinichi, nu e de joaca fugi la un control medical

| T0T a răspuns:

Mirunicoo, nu mi s-a întâmplat. Îți recomand să mergi la medic.

| OoBunnyoO a răspuns:

Este posibil sa fie vorba de pietre la rinichi.
Cel mai bine ar fi sa mergi la medic.

| daassh a răspuns:

Consuma mai multe lichide, te va ajuta, dar trebuie sa vizitezi un medic!

Răspuns utilizator avertizat
| YouAlex a răspuns:

Mie nu, dar poate ca ai dormit pe o parte prea mult. si ai solicitat foarte mult acea zona.