| andreiiam a întrebat:

De curand mi-au aparut niste bubite rosii pe capul penisului.
Mentionez ca nu am avut relatii sexuale pana acum pentru ca am doar 15 ani. Puteti sa-mi spune-ti ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PuFiLiCi98 a răspuns:

Si eu am avut, e o iritatie. Au trecut de la sine.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, este o simplă iritaţie; totuşi, este posibil să ai o INFECŢIE genitală.

TREBUIE să mergi la un control la medicul specialist dermato-venerolog pentru confirmarea diagnosticului şi tratamentul adecvat!
Evident, ÎNTÂI mergi la medicul de familie pentru Trimitere la Dermato-venerologie.

Toate cele bune.

| ionescuandrada2000 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa spui unui doctor treaba asta! Si spala-te ce-l putin odata la 2 zile!

| andreiiam explică (pentru ionescuandrada2000):

Ma spal in fiecare seara