| Andreiqaz12 a întrebat:

De doua zile simt o umflatura la baza coloanei (la fund) și cu o durere insuportabila, știe cineva cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| haileewatson a răspuns:

Chist pilonidal

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Cauza se va vedea la investigații medicale.
Pe care te-aș sfătui să le faci cât mai repede, în loc să ceri diagnostice pe TPU.

| ReddY25 a răspuns:

Posibil sa fi stat aiurea

| helpforyou a răspuns:

Probleme musculare, sciatica sau hernia de disc sunt doar cateva posibile probleme.
Daca persista mergi la medic.