| Pokestar a întrebat:

Mi-a iesit o umflatura la baza penisului, presupun ca e din cauza unui fir de par crescut sub piele.Am citit pe internet multe cazuri ca acesta insa toti confirma ca nu simt mare discomfort din cauza umflaturii, eu insa simt o durere foarte puternica din cauza ei.Sugerati-mi ce pot sa fac in acest caz

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la o consultatie medicala, poate fii orice!

| corbulalbrosu a răspuns:

Chiar daca provoaca o senzatie neplacuta sau chiar durere, trebuie sa astepti sa se "coaca" si in urmatoarele cateva zile se va sparge probabil de la sine.