| paljjd a întrebat:

De la ce varsta poti avea cancer la san?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu exista o varsta anume. Ma refer la stadiul de adult, nu fiind copil.

| Violleta2022 a răspuns:

Dupa 20 de ani cand ai sani, ca la 10 anisori este impsoibil, tu fiind inca fetita foarte mica, fara sani.

| darrio2007 a răspuns (pentru Violleta2022):

Varsta minima pentru a-ti face cont pe TPU nu este cumva 12 ani?

| Fatamuntilor a răspuns (pentru darrio2007):

Intre 12 si 16 ani cu acordul parintilor
peste 16 la liber!

| Violleta2022 a răspuns (pentru darrio2007):

Corect!
La 12 ani NUMAI cu acordul parintilor!

| Violleta2022 a răspuns (pentru darrio2007):

Fetita asta are numai 11 anisori, deci are cont ILEGAL aici!
Te rog sa-i faci si tu raport la admin pentru asta.

https://www.tpu.ro/utilizator/acqbty/intrebari/

| Fatamuntilor a răspuns:

Cand incep sa se dezvolte!
Daca esti copila, nu trebuie sa iti faci griji.

Răspuns utilizator avertizat
| Mariana1348 a răspuns:

Bună, cancerul la San se poate dezvolta și la vârste fragede, dacă te doare sânul eu spun sa mergi la un control