| Deiutsa569 a întrebat:

De la ce varsta purtati sutien fetelor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| DmB123 a răspuns:

In primul rand nu ai ales categoria potrivita!
2.De ce te intereseaza asta?
3. Fetele poarta sutien atunci cand este cazul, adica cand au ce sa puna in el!
FUNDITA?

| valentingb a răspuns:

Ce multe răspunsuri...
Fetele poartă sutien de la vârsta la care sânii devin proeminenți, nu există o vârstă anume, pentru că fiecare om se dezvoltă diferit. Dacă sânii tăi ies în evidență dar sunt prea mici pentru sutien, poartă o bustieră.

| miki13 a răspuns:

Nu exista o varsta anume.