| ceciliastefanescu2000 a întrebat:

De la un timp ma doare in partea dreapta sub coaste doar dimineata si putin seara, care poate fii cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Iti obosesti ficatul cu grasimi,pastile sau stres la greu si de aceea te doare fierea.
Redu din alimentele grase, prajeli! Bea mai multa apa si odihneste-te! Daca ai tine saptamana asta post, macar in perioada asta, ai vedea niste rezultate pozitive atat la nivel fizic cat si psihic, daca esti credincios. Paste fericit!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu te lua dupa orice... Mergi la medic! Nimeni normal la cap nu da consultatii pe internet. Mergi la medicul de familie si-ti va da trimitere la medicul specialist. Poate fi si altceva.

| MasterDisk a răspuns:

De la bautura, ficatul e problema...sa nu ajungi sa ti l taie.