| SerbanD a întrebat:

De mic mi-a aparut pe mana cosuri si vreau sa scap de ele cum pot?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Ia de la farmacie Zineryt! in cateva zille iti trece, rostopasta e buna la negi, si pasta de pix...nu am auzit sa fie buna la ceva!

| SerbanD explică (pentru luiza):

Multumesc o sa revin cu un efect.

| AlexaBio1234 a răspuns:

Da-te cu rostopasca sau pasta de pix albastra
si eu am avut la fel ca tine pe mana si o prietena mi-a zis sa ma dau cu rostopasca sau pix pe ele si in 1 saptamana max 2 iti dispar