| anonim_4396 a întrebat:

Hey buna TPU de ceva timp mi-au aparut niste cosuri si vreau sa scap de ele dar nu reusesc ma puteti ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ionutznutzy a răspuns:

Eu am cheltuit sute de lei pe masti recomandate de diversi chiar si de dermatolog insa am scapat usor de ele cu ajutorul sapunul cu sulf.ma spal pe fata de 5-6 orei cu el si dispar si peste noapte. chiar are efect mai ales ca acneea este influientata de igiena si alimentatie. fundita? big grin

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Încearcă o mască cu acid salicillic și Zineryt.
Pa, pa.

| Missdaydreaming a răspuns:

Timp de cateva zile fa inhalatii cu ceai de musetel si sapala-te cu tarate dimineata si seara. o varianta. Daca nu trec, cauta un sfat intr-o farmacie. mie cel putin mi s-a recomandat ceva foarte eficientbig grin

| MaGic_2701 a răspuns:

Sunt niste creme speciale.du-te la o farmacie si spune-i crema pentru cosuriwinking