| Shane a întrebat:

De o saptamana ma tot doare in gat. Nu ma ustura, ma doare. Dar ciudat este ca ma doare doar noaptea si dimineata..pana ma trezesc cum trebuie laughing. In timpul zilei..foarte putin cand inghit, dar si daca ..nu stiu cum sa explic. daca imi,, incordez limba,,. Amigdalele nu ma dor, sau cand apas ..Simt ca ma doare asa in gat, dar in partile limbii..de pe acolo de unde incepe sa zic. Nu stiu exact sa explic.
Am luat decasept vreo 2 zile da nu mi-a trecut.
Credeti ca ar putea fi ceva grav?
Sper ca ati inteles ceva laughing. Funda
ps. ma mai doare si cand casc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Eu de cand sunt stiu ca mereu daca esti racit te doare mai mult noaptea.E normal si firesc.Continuat-i tratamenul corect si la timp si o sa iti treaca.Mai ales ca nu e indicat pentr-u o fata ca tine sa fie bolnavioaralaughing.

| Shane explică (pentru Danysan):

Nu sunt racita thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa fie deasupra de pielita aia din cerul guri in spate la omulet, nu chiar in gat. pe acolo pe unde vine aerul cand respiri pe nas. daca iti curge nasul putin poate asta irita zona respectiva noaptea cand stai jos si curge pe acolo. asa am eu..si e enervant degeaba iau pastile de supt ca nu ajunge acolo sa se vindece

| anoonym a răspuns:

Bea multe ceaiur.te sfatuiesc sa nu treci direct pe antibiotice pentru ca nu sunt bune.ps multe ceaiuri medicinale!

| snake260889 a răspuns:

Intra aici ca sa vezi despre durerile in gat
http://descarca-jocuri.ucoz.com/forum/3-2-1#2