| Ally a întrebat:

De un timp a inceput sa mi se cojeasca[sa mi se ia] pielea de pe degetele de la picioare, n-am mai patit asta! De la ce poate fii, am vreo boala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Poinsettia a răspuns:

Poate te-ai ars pe picioare de la soare, cum ai stat cu slapii.winking

6 răspunsuri:
| Denisa a răspuns:

Stai linistit. Si mie mi s-au cojit degetele dar de la mana. Iti va treceoh go on

| mateia a răspuns:

Poate fi lipsa de calciu sau o micoza. Intreaba farmacistul si iti va da precis ceva.

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Este lipsa de calciu.si mie mi s-a intamplat. ia calciu si mananca multe fructe si legume!

| riana36blue a răspuns:

Lipsa de calciu

| Anaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Ally si mie mi s-a intamplat happy
Nu e o boala, daca vrei sa te asiguri poti merge la un doctor, dar nu e nimic
Si mie mi s-a intamplat vara asta, de la praf.

| adrianaa a răspuns:

Lipsa de calciu