| anonim_4396 a întrebat:

De vreo 2 zile cind merg la baie nu mai iese treaba mare (****)
este tare si ma doare ce pot sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Laaaaaariiiiiiiii a răspuns:

Pai, sa bei lichide si sa mananci vreo 2-3-4 zile supa multa. Si eu mai am asa probleme atunci cand nu mananc de mult supa. Mananca supa si vei vedea ca se va rezolva. Iar daca tot nu se rezolva ia ceva pastile.
Funda?

| superasu03 a răspuns (pentru Laaaaaariiiiiiiii):

Mersi

| superasu03 a răspuns (pentru Laaaaaariiiiiiiii):

Mersi

| Laaaaaariiiiiiiii a răspuns (pentru superasu03):

Nu ai pentru ce.

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Introdu un supozitor de Glicerina in anus, si evita tot ce constipa( branza vaci, orez, paine, banane). Mananca iaurt cu cereale integrale sau chiar cu tarate de grau.

| frzq1 a răspuns:

Cafea.