| SerbanD a întrebat:

De vreo saptamana asa simt ca un fel de pocnitura in zona pieptului, in partea de sus mai mult, cam pe langa "sfarc " cand respir ...pe langa asta ma mai inteapa in partea de jos dreapta pe la mijloc si cateodata si inima. precizez ca sunt fumator.

Daca se poate sa imi raspunda doar cei care stiu cu adevarat despre ce este vorba. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| ancabanca a răspuns:

Frate du-te la doctor si vezi daca ai probleme cu inima sau du-te la doctor sa vezi dacA NU AI PROBLEME CU CAPUL

| AlexP1992 a răspuns:

Salutare, iti recomand sa mergi la un medic. Probabil sa ai ceva probleme la plamani sau la inima deci cu astea nu e de jucat, daca poti, lasa-te de fumat.