| Alichi a întrebat:

De vreo saptamana m-am apucat de slabit. Nu urmez o dieta anume. In principal tin dupa principiul "A minca mai putin decit consumi (energie)" si fac mai multa miscare, plus ca nu mai maninc seara si am renuntat la dulciuri si fainoase. Imi spune si mie cineva cum pot sa elimin senzatia de foame? Evident fara a minca o shaworma happy...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| rozikmik a răspuns:

Bea apa cat mai multa