| anonim_4396 a întrebat:

A incercat cineva siluet r plus anticolesterol pentru slabit? am auzit ca iti taie senzatia de foame. Vreau sa il folosesc sa fac si sport, dar fara dieta ca nu pot tine.Renunt doar la dulciuri ca la paine nu pot.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Învață să mănânci și lasă dopajul cu fel și fel de prostii, mișcare fizică zilnică să ardă caloriile.
Succes!
http://calorii.oneden.com/, alege alimente sărace în calorii, carbohidrați, zaharuri și grăsimi.
Pa, pa.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu de unde sa il iau...am fost la un plafar da nu gasesc pentru(maria9607)

| maria9607 a răspuns:

Buna. ti-ai mai cumparat acest produs?