| anonim_4396 a întrebat:

Deci prietena mea nu se simte in ultimele zile, inca nu ne-am inceput viata sexuala insa i-am bagat degetele in vagin si a durut-o si de atunci se simte rau. stiti cumva de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai dezvirginat-o si s-a speriat fiindca nu e pregatita. ia-o mai incet, nu va mai grabiti asa.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti cioban? Bine că nu i ai băgat coada de la mătură, si să ne intrebi de ce o doare, in loc să o iubesti si să o faci să se simtă bine tu o faci să o doară? Ce păcat că ave ti prietene ca să vă bate ti joc de ele, păcat, mare păcat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te rog eu pune intrebare asta la sanatate sau dragoste si sex.

| kandaraki a răspuns:

Fata nu era umeda, sa zicem asa, si tu ai bagat degetele si i-ai atins ceva acolo, de aia si o doare, e si normal sa o doara, ii va trece in cateva zile, sa nu mai faci asa, o exciti mai intai si apoi bagi degetele, dar mai bine o exciti si faceti sex tandru, veti primi placere ambii! succes

| rgx a răspuns:

Pai cum de ce?! pentru ca i-ai bagat degetele in p...a

| lc13cm3 a răspuns:

Pentru ca a dururt-o doar de ce!? Funda? happy

| Byucc a răspuns:

Acum nu vreau sa par vreo experta sau ceva, dar daca pur si simplu i-ai bagat degetele acolo e de rau. prima oara trebuie sa te joci cu ea, sa o exciti mai pe scurt, pentru ca vaginul sa se lubrifieze. adica, daca era uda nu trebuia sa o doara. depinde si ce degete ai tu laughing

| Ommmmmffffffgggggg a răspuns:

Pentru ca a durut-o normal...

| TheFallen666 a răspuns:

Ginecolog scrie pe ea!

| catwomen69 a răspuns:

Ce ai căutat acolo? Nu e obişnuită cu aşa ceva, să nu mai faci asta, nu suntem în filme porno. Baftă!