| Didixu a întrebat:

Deci sunt foarte ingrijorata de ce am mancat azi la pranz! Ma tem sa nu ma ingras dupa atatea sacrificii...am mancat in felul urmator: o felie de cozonac cu mac normala(adica marime medie) si cu un craston mic zeama de dereseala..pareri? Funditi big grin Va rog sa imi dati si niste idei pentru masa de pranz!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu ai mancat mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă te temi că vei mai pune un strat de grăsime, marș la alergat.

Răspuns utilizator avertizat
| gmbod1 a răspuns:

Morr sa nu te ingrasi dintr-o felie de cozonac eu mananc 5 sarmale odata si nu ma ingras nici de mort lsaa mha fatoo cura de slabireee ca nu te ia bote la modeling ai nevoie de proteinee in corp de unde le ei dintr-o felie de cozonac?

| CostaMate a răspuns:

Intrebare, ai peste 18 ani de incerci sa tii dieta? Incearca si niste legume la pranz, o salata de legume, salata suba(shuba) in special e buna, contine, telina, morcov, cartofi, si peste sau piep de pui la alegere. Dupa asta poti sari coarda, arzi multe calorii in felul acesta