| TumblrAddict a întrebat:

Daca am mancat doua patratele de ciocolata la desert, dupa masa de pranz ma ingras?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

De la doua bucatele nu te ingrasi

10 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Stai linistita, nu ai de ce sa iti faci probleme. Teoretic o ciocolata intreaga (exceptand ciocolata neagra desigur) se elimina cu 1 ora de sport. 2 bucatele inseamna undeva la sub 10% dintr-o ciocolata. Asadar o plimbare de 10-15 minute isneamna ''topirea'' acelor kalorii in plus. Oricum, 2 bucatele dupa masa de pranz sunt chiar indicate pentru ca iti dau energie.

| gsjsjjs a răspuns:

laughing toti aveti o problema cu ingrasatul...
stati calmi ca doua patratele de ciocolata pe zi nu a omorat pe nimeni ba chiar este si indicat. Deci nu, nu ingrasa. big grin

| Smillee a răspuns:

Salut e o intrebare cam proasta cei cu tine cum poti sa te ingras de 2 patretele de ciocolatabig grin

| TumblrAddict explică (pentru Smillee):

Multumesc de raspuns, dar data viitoare cad ai pareri "proaste" te rog sa le tii pentru tine. Si pune si tu mana pe un DEX din cand in cand happy

| Smillee a răspuns (pentru TumblrAddict):

Da chiar mersi ca mi-ai spus ce sa fac
n-am nevoie de sfaturi eu daca ceva is destula de educata
asta nu tiar incurca un dex

| TumblrAddict explică (pentru Smillee):

Din nou...nu am inteles nimic din "fraza" ta...pe bune, tu faci limba romana la scoala?

| Smillee a răspuns (pentru TumblrAddict):

Hai lasa-ma rominco big grin

| Pitzipoanca a răspuns (pentru Smillee):

Nu raspunsul tau e prost, ci de-a dreptul tu. Si esti si agramat. Cum poti trai cu tine? Multa laba, nu?

| Smillee a răspuns (pentru Pitzipoanca):

Sazi oi pi cur

| Pitzipoanca a răspuns (pentru Smillee):

Dap, si mama ta asta spunea azi dimineata cand am facut totalul dupa noaptea de munca. ^___^. Mereu e nemultumita de banii care ii raman.