| Carolina1972 a întrebat:

Din ce cauza am mainile transpirate, mai mereu? In special vara sad stiti cum as putea scapa de acest lucru? E foarte enervant! Mai ales cand stau pe telefon si am palmele umede sau la scoala cand scrii. Ce as putea face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Marius22222222222 a răspuns:

Lipsa de calciu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu e cauzata de stres, emoții sau anxietate afecțiunea se numește hiperhidroza palmara ar trebui sa mergi la un dermatolog

| Carolina1972 explică:

*scriu