| alexinno11 a întrebat:

Doare o perfuzie raspuns urgent funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| biuuu a răspuns:

Putin...atunci cand ti-o pune
dar dupa aceea nu
dar nu iti face giji
nu e f rau
sper ca te-am ajutat:*

9 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Nu, nu doare. E o senzatie incomoda la inceput, dar nu e nimic apocaliptic.

| Simpatic a răspuns:

Normal ca doare,ca orice ac care iti "sparge" o vena,depinde de priceperea asistentei, daca are putin talent, doare mai putin.Bisturiul doare cel mai tare! ce intrebare...

| Deea a răspuns:

Simti ca te musca un tantar. Nu doare foarte tare. Si simti doar intepatura de ac.

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Nu doare tarebig grin>.O sa simti o piscatura cand iti baga acu` atata tot. Funda?

| girl4you a răspuns:

Te doare putin dar nu mori de durere

| KaTtY a răspuns:

La inceput doare dar dupa nici nu o sa-ti dai seama ca o ai

| VlogDinMers a răspuns:

Pe mine nu m-a durut deloc dar te plictisesti frate si te trece o pi$are laughing

| OnYxXx a răspuns:

Daca esti tare si iti spui in minte ca esti cea mai tare si nu te doare nu te va durea decat foarte putin ca o intepatura de tantar de obicei pe mine nu b-a durit cam atat si depinde ce fel de perfuzi faci

| Alecsa_5947 a răspuns:

Putin cand iti baga acul ala. apoi nu o mai simti.