| DanyPop2222 a întrebat:

Dragi Prieteni, cum se face ca cei din parlamentul romaniei nu se inbolnavesc de covid? Sa fie oare ca ei au imunitate diplomatica? si covin se teme sai atace?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Decît sa pui intrebari idioate mai bine vaccineaza te, ce te intereseaza de ce nu se imbolnavesc ăia din parlament de covid, tu ai scris covin.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Au fost o groaza de parlamentari bolnavi de covid.

| Werrich a răspuns:

2020: Un deputat PSD a murit de COVID.
https://www.digi24.ro/......cu-1414946

| Yuoia a răspuns:

Sunt vaccinati.

| LostForForever a răspuns:

Sunt frați cu naruto au chakra infinită laughing)

| Roliii a răspuns:

Acolo nici meteoritul n-ar da cand trebuie laughing