| glasx a întrebat:

Dupa 2 saptamani e normal sa te mai doara dintele cand se atinge de cel din partea opusa(nu doare deloc daca nu se atinge) dupa ce ai fost la dentist si dintele era cariat si cila reparat cu o plomba(inainte sa merg nu ma durea deloc doarcaaveam un gust ciudat de la el in gura)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| StochirleaAlexandra a răspuns:

Nu! Suna-l pe doctorul stomatolog la care ai fost si consulta-te cu el. Nu sta asa degeaba cu durerea.

| glasx explică (pentru StochirleaAlexandra):

Am fost dupa o saptamana de la lucrare, m-a pus sa fac o radiografie si a zis ca nu am nimic -_-

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Apeleaza la alt doctor. E clar ca este ceva in neregula.

| glasx explică (pentru StochirleaAlexandra):

Pai da dar teoretic pe radiografie nu ar trebui sa arate daca a facut ceva prost?