| Madhu a întrebat:

După ce am ieșit de la duș, am simțit o mică durere slabă la atingerea pieliței de sub himen, partea de jos. După 2 zile am observat că toată partea cu himenul și pe sub lăbii, este roșie și destul de uscată, în mod normal nu era așa. Și vaginul este uscat, foarte puțin lubrifiat și fiind uscat, am mâncărimi pe zona de afară. Nu are miros ciudat, este o scurgere normală, cum aveam și până acum, mâncărimile le am de la zona uscată. Păreri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| NunuNini a răspuns:

O frumusica de boala/infectie. Mergi la ginecolog.