| Mkeynes a întrebat:

Durere de burta.
Durere de sani pot fi semne de sarcina nu?
Tin sa mentionez ca nu i-a venit ciclul si se simte din ce in ce mai rau.
Poate o avea starile astea pentru ca trebuie sa-i vina ciclu sau e sarcina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Ary93 a răspuns:

Durerile astea le poate avea si inainte de menstruatie.cel mai bine sa faca un test de sarcina sa aflati daca e vreun risc de sarcina. O zi frumoasa!

| Mkeynes explică (pentru Ary93):

Nu vrea sa faca crying

| Anișca13 a răspuns:

Ar trebui să îți faci un test de sarcină pentru a fi sigură.
Durerile de sâni și de burtă pot fi și din cauză că trebuie să îți vină ciclul, dar pot fi semne și dacă ai rămas însărcinată.