| PumpkinDoll a întrebat:

E bun ceaiul de galbenele pentru stomac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| emy a răspuns:

Buna seara, draga! happy Da, din cate stiu, ceaiul de galbenele este bun si pentru stomac. Si eu beau si imi ajuta. In plus, nici nu are gust rau, deci poti sa-l bei linistit/a.Dar nu uita ca ceaiurile medicinale se beau neindulcite, ca sa isi faca efectul. O seara frumoasa si o noapte cat mai linistita iti doresc! Te pup! kiss

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da e foarte bun. Mie imi place ca nu e asa de amara ca cel d epelin, poti sa il combini si cu musetel.

Răspuns utilizator avertizat
| francut a răspuns:

La plafar, il recomanda. Eu nu-i pot suporta nici gustul si nici mirosul. Imi aminteste de ceva otrava.