| adriana1991 a întrebat:

E normal ca la analizele medicale pentru permisul auto medicul chirurg sa îmi controleze bratele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Se poate sa nu te controleze daca ai masina superinteligenta care se conduce cu gandul.hee hee

| Simpatic a răspuns:

Daca arati precum cea din avatar e de inteles de ce medicul te-a controlat la brate, dar zi mersi ca doar la brate, daca era ginecolog ce te faceai? happy

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, ca să vadă dacă ai cu ce să ții volanul.

| johnnny123 a răspuns:

Ce chirurg te-a examinat pentru permisul auto?

| Lukasssz a răspuns:

Da

| Vântulalb a răspuns:

Absolut normal. Daca ai bratele betege, cum conduci?

| SmaraldAlbastru a răspuns:

E normal. Anormal ar fi dacă te-ar controla între picioare.

| adriana1991 explică:

Am vorbit cu tipul care a fost înaintea mea și pe el nu la examinat

| Cristi_Dan_2000 a răspuns:

Da este normal sa vadă dacă ai reflexe bune pentru a evita pericolele