| anonim_4396 a întrebat:

Sal
ce fac daca pierd dosarul cu analize medicale pentru permisul auto?
trebuie sa fac din nou analizele sau imi dau ei alta foaie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| h3llboy666 a răspuns:

Te duci la spitalul unde ai facut analizele si ceri sa iti dea rezultatele. Ti le dau cei de la spital dar mi se pare sa nu fi trcut 6 luni de cand ti le-ai facut.