| andys4u a întrebat:

Cat costa analizele pentru permisul auto?

7 răspunsuri:
| olivert1310 a răspuns:

220 de lei am platit eu si pentru A si pentru B. Le-am dat separat deci am facut fisa medicala separat. Asta s-a intamplat in Alexandria. Astea sunt preturile pe aici dar m-as mira sa existe o diferenta asa mare intre zone diferite din tara. De obicei toti practica aceleasi preturi. Eu fisele le-am facut personal, am mers la fiecare medic in parte.

| DarKnNNeS a răspuns (pentru olivert1310):

Sunt preturi diferite...

| DarKnNNeS a răspuns:

110 ron big grin

| andys4u explică (pentru DarKnNNeS):

Dar la categoria A1 analizele sunt la fel ca la B sau diferite?

| DarKnNNeS a răspuns (pentru andys4u):

Logica..ca la fel laughing

| andys4u explică (pentru DarKnNNeS):

Am intrebat pe cativa si au spus diferite preturi intre 150 si 300 lei...

| Daniel_Alex_1996 a răspuns:

80 de lei